Friday, May 6, 2011

PWA Austria, Podersdorf

Eile õhtul saabusin austriast tallinna. Võistluste korraldusega jäin väga rahule, ainuke asi millega rahul pole, on tulemus :(. Kui teada sain, et esimeses heatis Max'i ja siis Pedrani vastu lähen, tundsin end super kindlalt ja hästi. Alustati siis Single'it aga sõidud katkestati täpselt enne meie heati :). Järgmine päev alustati päeva meie heatiga. Tuult oli ikkka väga väga palju. Võtsin kaasa ainult 4,5 ja 5.2, arvates et tugevat tuult nagunii eit ule :). 4.5 oli kohati ikka päris üle, aga okei. Ei oleks 3 kuud pausi olnud, oleks 4.5 ideaalne olnud. Esimeses heatis maandusin siis double shaka, double funnel, double puneta, double flaka ühel halsil ja spock, puneta double teisel. Saatuslikuks osutus see, et yhel halsil pole piisavalt trikke. Mõlemal halsil peab olema täis 3 trikki. Miskipärast ei meenund mulle see heatis ja tegin rohkem trikke teisel halsil. Peaaegu oleks aanud kolm trikki täis ka teisel halsil, aga kukkusin Bob'i....jamaaaa. Siis tähistasime Yardeniga parajasti bar mitzvat, kui äkki saime teada et tehakse ka doublee!!!!!! Olin super happy kuna arvasin, et saan oma koha tagasi võidelda. Oleks veel Rossmeier'it beatinud, oleks järgmise päeva esimene heat olnud jällega Max vs. mina. Kahjuks aga jäi Rossmeier beatimata, teinekord noh. Muidu doublei esimene heat läks jube hästi ja maandusin kõik.Rossmeieri vastu ei tea mis juthus :S. Kukkusin esimese shaka kohe, tegin paudi ja tagasi tulles kukkusin ka spocki :):):) hahaha. Sellist asja pole kunagi juhtunud varem. Samas Rossmeier oli täiesti on fire. Kokkuvõttes siis 18-25s koht. Igaljuhul, siiski sai väga lahe ja väärt aeg seal veedetud. Järgmiseks võistluseks on kogemusi oiii kuipalju ja järgmine kord siis juba parem koht hehe ;).
Muidugi tahaksin tänada ka kõiki, kes mind sellel reisul toetasid:
Aitäh kõik kallid sõbrad ja kõige rohkem sooviks ma tänada mehi, kes selle reisi miu jaoks üldse võimalikuks tegid! Suuuurimad tänud Sven Mansberg ja Juhan Peedimaa!!!! Keep on rocking guyyys!!!!!

Vähemalt sain Carterilt pildi !

1 comment:

  1. Ma ei taha saavutuse väärtust kahandada aga kui mina millestki valesti aru ei saa, siis on koht ikka 25-32 (mitte 18-25).
    Loodetavasti on see kõvaks alguseks eestlaste osalemisel profisarjas.

    ReplyDelete