Wednesday, February 18, 2009

Josh Angulo võitis PWA Cabo Verde 09 !

capeverde PWA etapp Cabo Verdel on läbi, ning võitjaks on ei keegi muu, kui Josh Angulo!!!

Angulo on juba ammu tuntud oma elu kõrgete ja puhaste aerial'ide poolest, mis oli kindlasti ka üks võidu põhjuseid. Kuna Kauli pani lukku single eliminationi, pidi Josh võitmiseks kaks heat'i Kauli vastu võitma.  Esimese finaalsõidu Kauli vastu võitis Angulo, kuna olevat teinud täiesti perfektse sõidu täis uskumatuid õhulende, ning haigeid cutback'e. Heat'i teine pool, aga enam Angulo'le nii meeldiv polnud. Josh valis enda võimete kohta liiga massive laine ja kukkus valusalt, lastes kogu oma kama kividesse sodiks. Samal ajal jõudis Kauli aga maanduda goiteri puhtalt lainele. (esimese finaali lõpp)

Teise finaalsõidu esimestel minutitel jäi Kauli kividesse, ning lasi Angulo'l samal ajal teha kaks eriti kõrget aerial'i. Seejärel aga Angulo kukkus, proovides jube pikka floater'it. Massive laine tiris ta kamad otse kividesse, ning nii ta oma kamast lahti saigi. Kui Josh oma uue kamaga vette jõudis, suutis ta panna veel haigema crash'i, andes oma laua ning purje laine ohjeldada. Nähes et Josh kukkus, kasutas Kauli võimalust ning sõitis omalaadse stiiliga lainet ja maandus JÄLLE puhta goiteri! Finaal lõppes ja seega oli Angulo'l üks peadpööritav sõit, Kaulil aga mitu väiksema skooriga lainet.

Selliseks kujunes Cabo Verde Finaal. Angulo kuulutati võitjaks, ning kõik olid õnnelikud. Kuid üllatusi jätkub:

Jällegi esines üsna kehvasti suurepärastes lainetes Fernandez. Positiivselt üllatas aga Marcilio Browne, saades neljanda koha.

Esinelik:

1. Josh Angulo

2. Kauli Seadi

3. Kevin Pritchard

4. Marcilio Browne

No comments:

Post a Comment